KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458015

nr 1745 8015

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Ölglas. Signerad, daterad -16. Olja på pannå, oramad, 40x31 cm

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:43:41

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning